Onze vestigingen

Zoekt u een voordelige complete badkamer of woonkamervloer? Bezoek dan de dichstbijzijnde vestiging voor gedegen advies, goede kwaliteit en scherpe prijzen! Hieronder vindt u de adressen, contactgegevens en de openingstijden van onze vestigingen. 

In deze plaatsen hebben wij een vestiging:
Tegel en Sanitair Magazijn Almere

Adres

Oliemolenstraat 75
1333 DB Almere
Tel. 036-7600965

Email: almere@tnsmagazijn.nl

Openingstijden

Maandag Gesloten
Dinsdag 09:00 -17:00
Woensdag 09:00 - 17:00
Donderdag 09:00 - 21:00 koopavond
Vrijdag 09:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Tegel en Sanitair Magazijn Apeldoorn

Adres

Sleutelbloemstraat 10-12
7322 AC Apeldoorn
Tel. 055-7600032
Fax. 055-7600034

Email: apeldoorn@tnsmagazijn.nl

Openingstijden

Maandag gesloten
Dinsdag 09:00 -17:30
Woensdag 09:00 - 17:30
Donderdag 09:00 - 17:30
Vrijdag 09:00 - 20:00 koopavond
Zaterdag 10:00 - 16:00
Tegel en Sanitair Magazijn Emmeloord

Adres

Constructieweg 15
8305 AA Emmeloord
Tel. 055-7600032

Email: emmeloord@tnsmagazijn.nl

NIEUW!

Binnenkort wordt onze nieuwe vestiging in Emmeloord geopend! Hou de website in de gaten voor details.

Tegel en Sanitair Magazijn Enschede

Adres

Voorjaarsweg 5
7532 SJ Enschede
Tel. 053-7113553

Email: enschede@tnsmagazijn.nl

 

Openingstijden

Maandag 09:00 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 17:00
Woensdag 09:00 - 17:00
Donderdag 09:00 - 21:00 koopavond
Vrijdag 09:00 - 17:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Tegel en Sanitair Magazijn Genemuiden

Adres

Kamperzeedijk 127
8281 PD Genemuiden
Tel. 038 344 64 12

Email: genemuiden@tnsmagazijn.nl

 

NIEUW!

Binnenkort wordt onze nieuwe vestiging in Genemuiden geopend! Hou de website in de gaten voor details.

Tegel en Sanitair Magazijn Meppel

Adres

Eekhorstweg 31A
7942 KC Meppel
Tel. 0522-245279

Email: meppel@tnsmagazijn.nl

 

Openingstijden

Maandag 09:00 - 17:30
Dinsdag 09:00 - 17:30
Woensdag 09:00 - 17:30
Donderdag 09:00 - 17:30
Vrijdag 09:00 - 20:30 koopavond
Zaterdag 10:00 - 17:00
Tegel en Sanitair Magazijn Schagen

Adres

Witte Paal 219
1742 LA Schagen
Tel. 0224-215566

Email: schagen@tnsmagazijn.nl

 

Openingstijden

Maandag 13:00 - 17:30
Dinsdag 09:30 - 17:30
Woensdag 09:30 - 17:30
Donderdag 09:00 - 17:30
Vrijdag 09:30 - 21:00 koopavond
Zaterdag 09:30 - 17:00

 


© 2014 Tegel en Sanitair Magazijn | Shop ontwikkeling Mark ICT